Dierenartsen

Reinout RenardMichiel Van Leuven Nele VandenbusscheThomas DepoortereThomas HollevoetTom DugardinMatthias SnijdersSteven VerhaegheKevin BaetenMaarten De Gussem Eline Vallaey
Reinout Renard +32 494 11 61 12 Reinout.Renard@degudap.be
Michiel Van Leuven +32 474 82 61 19 Michiel.Vanleuven@degudap.be
Eline Vallaey +32 475 87 17 25 Eline.Vallaey@degudap.be
Nele Vandenbussche +32 497 41 24 29 Nele.Vandenbussche@degudap.be
Thomas Depoortere +32 485 11 04 65 Thomas.Depoortere@degudap.be
Thomas Hollevoet +32 476 85 22 26 Thomas.Hollevoet@degudap.be
Tom Dugardin +32 473 13 11 75 Tom.Dugardin@vetalliancehdf.fr
Matthias Snijders +32 474 26 54 65 Matthias.Snijders@vetalliancehdf.fr
Steven Verhaeghe +32 472 95 06 85 Steven.Verhaeghe@vetalliancehdf.fr
Kevin Baeten +32 488 05 66 26 Kevin.Baeten@degudap.be
Maarten De Gussem +32 473 99 93 79 Maarten.Degussem@degudap.be
Maarten Steyaert +32 485 65 38 26 Maarten.Steyaert@degudap.be
Stefaan Stock +32 496 16 17 51 Stefaan.Stock@degudap.be
Carine Van Acker +32 485 65 20 62

carine.vanacker@degudap.be

DAVG

Dierenartsenvergadering - wekelijkse bijeenkomst van onze pluimvee experts.

Op deze wekelijkse vergadering worden alle casussen en probleemgevallen bij onze klanten besproken. Hierdoor zijn we in staat om een goed beeld te krijgen van wat er zich afspeelt in binnen- en buitenland. We proberen voor elke casus een onderbouwde oplossing te bieden.

Hebt u een vraag voor onze pluimvee experts?

Stel ze hier!